KANG JIMIN

• Jméno a příjmení: Kang Jimin
  • Škola/Ročník: Tercie
  • FC: Park Jimin

I když na první pohled je Jimin nevinný a starostlivý, vlastně starostlivá část jeho povahy tvoří velkou část jeho osobnosti. Rád pomáhá všem okolo sebe a velkou radost mu dělá, když jim dokáže zvednout náladu a vykouzlit úsměv na tváři. Naopak když má on špatnou náladu, snaží se aby to na něm nikdo nepoznal. Podle něj není důležitý jakou náladu má on, ale lidi okolo něj. Nemá rád když je někdo na někoho zlí, když někomu někdo ubližuje, většinou i přes strach z druhých lidí se snaží pomoct. V tu chvíli se snaží tvářit že se nebojí ničeho, stačí na něj ale jen trochu zatlačit a jeho odvaha je pryč. I přes strach a nervozitu z ostatních ale dokáže dát pořádnou ránu do nosu, když se cítí v ohrožení. Má rád klid, hodně času tráví v knihovně a nebo na jiném tichém místě. Dokáže ale i hodiny dělat blbosti, když má energie až příliš, jde si zaběhat. Miluje hudbu a proto není nic divného, když si čas od času zpívá a nebo jen brouká. Hodně pak miluje, když může poslouchat jak jeho bratr hraje na kytaru.

Narodil se v Busanu do malé, ale milující rodiny. Svou rodinu miloval hned od první chvíle kdy začal všemu rozumět, možná dokonce i dříve. Koho měl ale ze své rodiny nejraději byl jeho starší bratr. Jako malý byl na něj hodně upnutý a držel se vždy v jeho blízkosti. Jeho rodina byla silně věřící a proto chodili hodně často do kostela. Jimin to tam měl rád, zpíval ve sboru a vlastně jen díky kostelu se mohl vidět s tetou a strýcem, se kterými jeho rodiče neměli moc dobrý vztah a nevídali se s nimi. Jinak měl Jimin naprosto normální dětství. Chodil do školy, kde byli jeho známky vždy velmi dobré, pomáhal rodičům a všem lidem v sousedství. V jeho osmi letech začal chodit na Taekwondo, vždy ho lákalo zkusit něco podobného a tak dostal příležitost. Všechno bylo naprosto dokonalé nebo to tak bylo na začátku, přeci nic není dokonalé navždy. Po tom co jeho otec načapal jeho bratra s jeho přítelem se hodně změnilo. Jimin věděl že je jeho bráška na kluky, ale nikdy to nikomu neřekl, protože dal slib. Když to ale zjistil otec, hlavně takovým způsobem, zuřil. Jeho bratra zmlátil a pak on i jeho matka na jeho bratra koukali jako na odpad. Jimin nechápal jak to mohli udělat jak se k němu mohli takhle chovat. Neměl rád když o jeho bratrovi mluvili hnusně a ještě hůř pak nesl, když se ho jeho otec snažil "vyléčit". On se ale nemohl koukat na to jak jeho bratra mlátí a tak se za něj vždy postavil, několikrát pak schytal ránu i on. Tohle byl hlavní důvod, proč přestal věřit v boha. Horší pro něj bylo když byl jeho bratr označený. Loučil se s ním hodně dlouho, nechtěl ho pustil, ale musel. Rodiče se pak začali chovat jako dřív, vlastně jako by se nic neštvalo a to ho štvalo mnohem víc. Nemohl o bratrovi doma promluvit ani slovem, vlastně jeho rodiče dělali jako by byl celou dobu jedináček a nikdy žádného bratra neměl. Byl zoufalý a nevěděl co dělat, zmínil se o tom strejdovi a hledal u něj pomoc. Nakonec u něj pomoc přeci jen našel a povedlo se jim rodiče přesvědčit o tom, že ho mají přihlásit na stejnou školu co jeho bratra. Sice řekli že už ho nikdy nechtějí vidět, ale on byl šťastný. Brzy se totiž měl po několika letech vidět s jeho velkým bráškou.

• Chodil na taekwondo (má černý pásek)
  • Má kocoura jménem Mochi
  • Přesto že už v boha nevěří, nosí stále malý zlatý křížek