POTOMCI NOCI

BLANK

• Nick: Cvokie
  • Jméno a příjmení: Blank (BL4NK)
  • Věk: 17
  • Druh: Upír (Mládě)
  • Škola/Ročník: Kvarta
  • Dar: Neviditelnost
  • FC: Shim Jae-young

Blank, tedy Jason Kyln, byl už od malička velmi mrštným a hlavně rafinovaný. Mistrně ovládal všelijaké přístroje, uměl dokonale lhát a vynikal ve vymýšlení plánů. Hlavně plánů útěku, protože se pokaždé s oblibou zaplétal do nejrůznější problémů a průšvihů. Ovšem Blank si drží svůj čistý štít dnes. Nikdy nebyl přistižený při činu. Je jako stín, který se mihne a nezanechá po sobě sebemenší stopu.

Je okouzlující svým vzhledem i chováním. Odvaha mu rozhodně nechybí. Miluje adrenalin, takže rád jezdí v rychlých autech, leze na vysoká místa, vyhledává nebezpečí... Ale není to žádný andílek. Vydělává si totiž krádežemi nejrůznější součástek a technických vymožeností o které je zájem. Umí dobře bojovat a jeho reflexy jsou občas až neuvěřitelně rychlé a přesné. Je to i neuvěřitelný "lucker". Vždycky, když už to s ním vypadá nejhůř, stane se nějaká náhoda nebo zázrak a on v pořádku unikne.

Nikdy ovšem nedá dopustit na své kamarády. I když je velmi často škádlí, pošťuchuje je, posmívá se jim a zkrátka je trápí svými vtípky, má je opravdu rád. Je věrným přítelem a nikdy nezradí. Sice není tak dobrý co se týče počítačů, ale v terénu se mu nikdo z nich nemá šanci vyrovnat. Neustále má na uchu handsfee a během svých akcí je v neustálém spojení s jedním z nich. Nejčastěji se Zerem. Jen si Blank většinou užívá jeho vztekání se a netrpělivost. Dokonce to občas I podporuje záměrně. Prostě v sobě tu škodlivosti nezapře.

Jason pochází z opravdu hodně velké rodiny. Má 5 bratrů a 7 sester. Holt jejich rodiče když se nudili tak očividně neměli lepší zábavu než dělání dětí. Už od malička to byl takový malý hajzlík co se ale uměl dokonale tvářit jako andílek a právě proto taky nikdy nebyl od rodičů potrestaný. Ať už se stalo cokoliv dokázal rodiče tak skvěle ukecat, že z toho nakonec vyšel jako oběť on a místo trestu ještě dostal pochvalu za to jaký je hodný a šikovný kluk. Ačkoliv měl vždycky rád dobrodružství tak to byl i trochu nerd ačkoliv ne tak velký jako parta, kterou potkal už ve školce a s nimiž se začal kamarádit. Byli totiž jedni z mála, kteří dokázali vydržet jeho vtípky a nejrůznější provokování. Ať už se jim stalo cokoliv většinou to byl právě Blank kdo šel "srovnat účty" a nutno podotknout, že vždy úspěšně. Jakožto jedno z těch prostředních dětí si občas musel mezi sourozenci vybojovat nějakou hračku a takhle se právě dostal k trénování svého těla. Jak rostl jeho zálibou se staly pokusy o různý vylepšování elektroniky i když s tím někdy potřeboval pomoct od kluků z party. Moc rád se drží hesla jejich soukromého klubu a to je: "Za správnou cenu není nic nemožné."

A u Blanka je to i častokrát pravda. Stačí mu říct co někdo potřebuje a kolik za to nabízí. Pokud se rozhodne, že se mu to vyplatí není pro něj žádný problém si onu věc "vypůjčit" od jejího právoplatného majitele a obratem ji střelit někomu jinému. Nedělá však věci pouze na objednávku, ale klidně i po svém vlastním uvážení, aby měl když tak nějaké zásoby a nemusel se nějak moc namáhat.

• S žádným ze svých sourozenců nevychází kvůli svojí povaze
  • Má na škole svého hada což je jeho mazlíček