THEA BLAKE

• Škola: Škola noci / Kvinta
  • Brigáda: Číšnice v kavárně
  • FC: Fukada Kyoko

Thea je jedno velké tajemství, avšak nejen sama pro sebe, ale i pro své okolí. Věci okolo ní jsou pro ostatní zamlžené, neúplné. Nikdo totiž ani pořádně neví, kdo je, nebo odkud přišla. Je to tajnůskářka. Neřekne vám o sobě nic víc, co sama neuzná, že jí samotnou to neohrozí. Takže nepočítejte, že je otevřená jako kniha. Má pěkně velký zámek na celé své osobnosti. Její největší slabost je ta, že jakmile někdo začne šťourat hloub do její minulosti, její osoby tak se stáhne a uteče. Nikdy nebyla na stálém místě, stále se přesouvala. Ale to co ona skrývá v sobě, je i to co miluje. Jako například motorky, rychlá auta i box. Bojová umění, filmy. Přeci jen žila na dosti místech, kde bylo potřeba se bránit. Ovšem Thea má tendenci žít "rozdvojený život" aby na sebe neupoutala příliš velkou pozornost svého okolí, tak se prezentuje ve školském prostředí úplně jinak. Hraje na dvě strany. Mezi spolužáky hraje tu naivní, slušnou, nevinnou dívku s brýlemi a slušivým, padnoucím svetrem. Avšak, když přijde chvíle kdy na ní nekouká několik páru oči. Celá se překope do kožené bundy, čoček. A celkově drsnějšího vzhledu, který využívá hlavně když opouští brány školy. Její život je sám o sobě hazard. Kdy není jistota, že druhý den bude dýchat. Pohybuje se mezi pochybnými lidmi, kterým slouží jako překupník. Ptáte se proč si to vybrala? Protože nemá jinou možnost. Hold starého života se člověk jen tak nezbaví.

Minulost samotné Thei je sama o sobě záhadou. Ovšem jako malá se objevila před prahem dětského domova. Pouze s lístečkem jejího jména, kde se jí samozřejmě ujali a i vychovali. Od doby, co rostla si vždycky přála, aby si jí adoptovala skvělá rodina. Která by jí dala tu lásku, co jí za celý život byla odepřena. Což i v jejích dvanacti letech opravdu uspělo. Adoptovala si jí velmi bohatá rodina, která i mimo to měli syna. Ovšem ten byl nemocný. Bohužel, tahle adopce měla i skrytý význam, o kterým nevěděla ani sama Thea. Nejprve vše bylo v pořádku. Nový rodiče ji rozmazlovali. Dávali jí spoustu dárku, lásky, připravovali oslavy snad pro každou příležitost. Vážili si jí jako dceru, kterou nikdy nemohli mít. Dokonce měla i tu čest poznat jejich syna. Vlastně pro ní jeho bratra. Jejich začínající vztah byl budován velmi složitou cestou. Ovšem nakonec se jejich sourozenecké pouto přece jen našli. V tom přišla i bratrova operace a sama Thea se nabídla, že mu daruje svoji vlastní ledvinu. Operace se naštěstí povedla. Sice si pár dní poležela ještě na lůžku, ale cítila velmi dobrý pocit z toho, že mohla někomu pomoct. To ovšem netrvalo dlouho.

Ani ne pár dní jí odváděla z domu police v želízkách. Její adoptivní rodiče se rozhodli, že jí už nepotřebují. Na co by jim byla dcera, která jen posloužila jako dárce orgánu? Někoho, kdo je neúplný nechtěli pod svou střechou a tak jí obvinili z toho, že něco ukradla. V ten den se něco v Thee změnilo. Všichni se proti ní otočili zády a nikdo jí nevěřil. Kdo by taky věřil někomu, kdo neměl ani krev podobnou? V zadržovací cele byla pár dní. Dlouhých pár dní pak ovšem strávila v nápravném zařízení. A poté se zápisem v rejstříku jí nakonec vykopli na ulici. Bez domova, peněz či jídla. Jenže netrvalo dlouho a ona se naučila přežívat. Dělala všechny věci jen proto, aby mohla mít střechu nad hlavou a aspoň částečně konečně normálně žít. Nakonec to, ale nedělala jen pro sebe. Do jejího života se přichomýtl čtyřnohý přítel. Pojmenovala ho Sugar. Jelikož i tak vypadal. Thea už aspoň nebyla sama. A tak přežívala jak pro sebe, tak i pro ni. A jestli někdy pomyslela na svou pravou rodinu? Byli tu ty chvíle. Přála si zjistit proč ji nechali před prahem dětského domova a nechat ji projít vším, co jí změnilo. Neví nic o tom, kdo je. Jestli má někde sestru či bratra, nebo jestli její rodiče ještě žijí. Touží po tom vědět tu pravdu. A jak se vlastně dostala do Školy noci? Jelikož se často z místa na místo přesouvala, tak její konání bylo spontánní a konečně pro jednou chtěla zkusit být normální student.

• Miluje sushi, fantasy a romantické filmy.
  • Má psa jménem Sugar.
  • Má "rozdvojené" chování. Ve škole je někdo úplně jiný, než za zdmi školního pozemku.
  • Její největší vášní jsou motorky a rychlá auta. Dokonce i se toužila stát závodnicí.
  • Má brigádu v kavárně.

Tajemství:

• Její čtyřnohý společník Sugar je nemocný a tím, že vypomáhá jako překupník drogovým gangům a různým "spolkům" se snaží vydělat peníze na její operaci.
  • Má pouze jednu ledvinu. Takže její zdravotní stav je občas kolísavý.
  • Neví nic o svých rodičích, ani neví že je jednou z dvojčat.