TOM CLAYER

• Ročník: Tercie
  • Dar: none
  • FC: Dave Frasco

Povahově klidný a pohodový kluk který svůj život zasvěcuje hrabáním se v aut ve volném čase. Ve škole nikdy moc nevynikal a ani nestál o to být výrazný je to kluk který byl přesně ten stín v rohu který se nechtěl plést nadarmo do debat I do věcí. Jeho největší slabost je když vidí kteréhokoli kluka jak ubližuje holce (vztah nevztah) vždy to v něm hrkne a musí zasáhnout. Pro makání na autech musí chodit do posilovny aby taky něco uzvedl.

Z jeho historie o něm. Je z průměrné rodiny avšak z důvodu ,,šikany" vlastním otcem se už jako 16-letý kluk postavil za pomoci svého dědy na své nohy. Po škole maká v autodílně která je napsaná na jeho dědu avšak dělá v ní hlavně on a sem tam nějaký ten ,,odbodný" záskok aby se neprozradilo že tam dělá sám.

• Má sen si pořídit a upravit si Chevy Camaro 1968 I s rizikem že by ho stavěl skoro od základů.
  • Z jeho práce kolem aut už mi vzniklo na těle několik viditelnějších jizev, které si ovšem hýčká jak své trofeje