LIGHT SAYA DYLAN

• Druh: Človek
  • Student: Třetí ročník
  • FC: Yook Sungjae

Light je velmi hravý a bezstarostný. Jeho styl života je velmi uspěchaný a na nic nemá nikdy pořádně čas. Je schopný mít několik brigád najednou a střídá je jako ponožky. Občas by se mohl zdát, že je ignorantský a chladný vůči ostatním, ale je to prostě proto, že práce má u něho přednost. Ale jaká je jeho motivace? Peníze? Na těch nelpí. Právě naopak. Prostě a jednoduše nemá rád nevyužitý čas. Na škole je známý jako potížista, akorát je v tom vždy nevinně. Opravdu. Je pokaždé jen ve špatnou chvíli na špatném místě nebo se jedná o jedno velké nedorozumění. Ale to se učitelům a spolužákům špatně vysvětluje, že? Hodně rád používá ironii, ale za jeho narážkami a posměšky jen schovává svojí bolest. Nejen z náhle ztráty svých rodičů a sourozenců. Jeho hlavním problémem je jeho zdravotní stav. Má velmi slabou imunitu, což ho činí velmi náchylný k různým nemocem a v nemocnici to už zná jako svoje boty. Bere nepřeberné množství léků a vitamínů. Tím se ale nehodlá nechat zastavit a chce žít naplno.

Light byl velmi živé dítě. Měl úžasné rodiče, skvělé dvojče, se kterým byli nejlepší kamarádi a tu nejroztomilejší mladší sestřičku pod sluncem. Učili se spolu, hráli spolu videohry a velmi si rozuměli. Měl také poustu kamarádů, koníčků a pevné zdraví. Byl to prostě život jako z pohádky. Tedy až do doby kdy měla rodina autonehodu, když jeli na výlet. Light s nimi výjimečně nebyl, jelikož byl nachlazený a musel zůstat v posteli. Život se mu obrátil vzhůru nohama. Lightovi se tím traumatem začali více projevovat všechny jeho vrozené zdravotní vady a skončil na nějaký čas na JYPce v nemocnici. Jeho imunita už se nikdy nevzpamatovala. Po propuštění z nemocnice se ocitl v dětském domově. Když mu bylo 16 let odstěhoval se na koleje a nastoupil na střední školu.

• Jeho oblíbené barvy jsou černá a červená. Rád je také kombinuje a nosí.
  • Škytá, když jí pálivé jídlo nebo pije alkohol.-Miluje hraní videoher.
  • Má oči po své matce a vzhledem připomíná svého tátu.
  • Nesnáší horrory a u smutných filmů vždycky brečí.

Tajemství:

• O svém chabém zdravotním stavu nikomu neříká.
  • Je alergický na hmyzí bodnutí. A to tak, že skoro na všechny. Včely, vosy, mravenci, sršně, klíšťata, atd.